U nás v životním poradci umíme rozdělit finance na čtyři loukotě.

Kvalitní investiční poradenství

Co umíme velmi dobře? A klienti nás za to chválí: v Investicích doporučíme rozložení majetku podle pravidla opravdového rozložení portfolia (Opravdová diverzifikace). Co to znamená? Nesázíme vše na jednu katru tak jako většina poradců, kteří si vystačí s finančními produkty a papírovými investicemi. Investice doporučujeme našim klientům rozkládat do čtyř oblastí tak, aby se navzájem doplňovaly a ,,Kryly si záda“. využíváme i alternativní investice, které nabízí velmi zajímavé zhodnocení při zachování přijatelné míry rizika. Výsledkem je průměrný dosahovaný výnos na našich portfoliích 6-9% pa.

 • Finančí produkty
 • Investiční reality
 • Zlato, stříbro, komodity
 • Digitální investice

V portfoliu u našich klientů tak najdete jak klasické podílové fondy a jiné finanční investice a spoření, tak dluhopisy zajištěné nemovitostmi, přímé investice do investičních nemovitostí, investice do drahých kovů jako je zlato a stříbro v jeho fyzické podobě, digitální investice spjaté s technologií blockchain.

Financování bydlení snadno a rychle

Jak to funguje – během jedné osobní schůzky u nás v kanceláři nebo u Vás doma, případně po Skype konferenci v podstatě ,,projdete“ se specialistou na hypotéky 12 hlavních bank které v ČR hypotéku poskytují a také 4 stavebních spořitelen. Na míru Vám bude připravena nabídka financování Vaší nemovitosti. Zaměřujeme se při výběru na –úrokovou sazbu, na fakt zda je reálné u dané banky hypotéku získat, na dobu potřebnou pro získání hypotéky, na co nejnižší poplatky spojené se získáním hypotéky, na kvalitu služeb vybírané banky. Vždy hájíme zájmy klienta, nikoliv banky, protinabídkou tlačíme jak úroky tak požadavky bank níže. Po Vašem přijetí nabídky a dodání požadovaných podkladů kterých je minimum, už je vše na našem specialistovi. Potkáváte se až v bance při podpisu schválené hypotéky.

Bezpečná hypotéka Životního poradce – exkluzivní kombinace hypotečního úvěru se spořením do zlata (nebo zlata a stříbra), která Vás ochrání a pojistí před problémy spojenými s enormním růstem úrokové sazby na hypotéce po skončení prvního fixního období. Do produktu bezpečné hypotéky také spadá kvalitní zajištění pro případ nemoci a úrazu. Chci vědět více…

Zpracování úvěru ZDARMA

Odhad ceny nemovitosti ZDARMA

u vybraných bank

Finanční Pre-scoring ZDARMA

zjistíte předem, na jakou cenu nemovitosti dosáhnete

Možnost získat hypotéku

i bez dokládání příjmu

Expresní prověření v registrech

+ zrychlené vyřízení v bance

Vybereme tu nejvhodnější banku

Podle potřeb a bonity klienta

Hypotéka až 100% hodnoty nemovitost

Možnost získat hypotéku až na 100% hodnoty nemovitost

Nejnižší úrokové sazby

Špičkový poradenský tým

Budeme s Vámi na každém kroku

Špičkový realitní servis

Podobně tak jako ve všech poradenských oblastech, které nabízíme, tak i v realitním servisu klademe hlavní důraz na spokojenost klienta. Nabízíme rodinný a přátelský přístup spojený s profesionálním realitním poradenstvím. Naší hlavní devizou je provázanost s ostatními službami Životního poradce s.r.o.

1

Hypoteční úvěr

Projednání a zřízení hypotečního úvěru

2

Pojištění nemovitosti

Pojištění vaši nemovitosti pro případ poškození

3

Pojištění domácnosti

Pojištění domácnosti proti všem možným situacím

4

Bezpečná hypotéka

Pojištění pro případ možného vysokého úroku na hypotéce

5

Pojištění ztráty příjmu

Pojištění rizika ztráty příjmu z důvodu úrazu nebo nemoci

6

Pod jednou střechou

Vše sjednáte na jednom místě.

Pojištění

Pojištění osob, majetku a firem Vám poskytne spolehlivou ochranu v případě nečekaných událostí. Můžete využít buď pojištění staveb, u kterých jsou nejčastější škody požáry, výbuchy, blesky, záplavy, aj., nebo pojištění domácnosti, které pokryje škody na věcech patřících do vybavení domu, například krádeže, vandalismus, požár, záplava, havarijní stavy, aj.

 • Pojištění osob
 • Pojištění majetku
 • Pojištění firem

Pojištění osob/životní pojištění vás pojistí pro případy smrti, úrazu, vážných nemocí a jiných situací. Vhodně zvolené pojištění Vám dá finanční jistotu i v případě chybějícího příjmu po úrazu či nemoci. Pomůžeme vám se správně rozhodnout a společně vybereme optimální nastavení.

Zajištění právní pomoci

Za nízký paušální měsíční nebo roční poplatek našim klientům zřídíme služby právní kliniky, které pomáhají při řešení veškerých sporů klienta které by mohly nastat. Ke všem našim klientům přistupujeme zcela individuálně a jsme schopni zvolit adekvátní postup při řešení jejich krizové situace.

 • Možnost pěsíčního paušálu
 • Možnost ročního poplatku
 • Individuální přístup

Neváhejte nás kontaktovat pomocí on-line formuláře nebo e-mailem.

Úspory na trvalých platbách

Efektivně pomáháme klientům snížit náklady prostřednictvím poradenství určeného především pro domácnosti, firmy a obce. Díky analýze zjistíme, jaké energetické úspory můžete využít a poté optimálně zkombinujeme například úspory na vodě, vytápění, osvětlení, elektrické energii, plynu, volání, atd.

Firemní financování

Zabýváme se analýzou a zajištěním bankovních i nebankovních  úvěrů  na míru. Sledujeme a porovnáváme více institucí z oboru a jejich způsoby financování a poté vytvoříme co nejpříznivější  podmínky.

 • Investiční úvěry
 • Provozní úvěry
 • Kontokorent na provoz
 • Bankovní záruky
 • Neúčelový úvěr zajištěný nemovitostí
 • Živnostenská hypotéka

Odborné placené poradenství

Placené investiční poradenství

Je určeno pro investory a budoucí rentiéry s investičním majetkem od 3 milionů korun. Všechny provize z obchodů půjdou za vámi, investovat budete většinou bez vstupních poplatků.

Naše odměna činí 0,3% procenta z objemu spravovaného majetku a 10% ze zisku portfolia (performance fee).

Díky našim zkušenostem s investicemi ve všech třech investičních oblastech – finance, reality a komodity, dokážeme realizovat a spravovat zajímavě výkonná a bezpečná investiční portfolia.

Placené realitní poradenství

Váháte, zda se Vám vyplatí vlastnit a pronajímat nemovitost?

Chcete kupovat nemovitost k pronájmu a potřebujete  pomoc při výpočtu Vaší rentability při pronajímání?

Kontaktujte nás.

První konzultace, která zahrnuje představení služby, rozsah služby, dohoda na vypracování studie rentability a odhad hodinové práce, je poskytována zdarma. Cena za další konzultace a práce 1000,- Kč/hod.

S každým klientem pracujeme individuálně, vycházíme vstříc dle jejich nároků a požadavků. Přizpůsobujeme se zákazníkům na míru. Sledujeme dění na trhu a aktualizujeme služby.

Upevňujeme dobré a dlouhodobé vztahy s našimi klienty, kteří se na nás mohou kdykoli obrátit. Naši poradci se pravidelně vzdělávají a dodržují etické zásady.